Накопичувальний водонагрівач об’ємом 50 л для базових побутових потреб. Оснащений мідним нагрівальним елементом потужністю 1,8 кВт і механічним керуванням. Внутрішній бак із емальованим покриттям та магнієвим анодом сприяє зниженню корозії. Підходить для вертикального настінного монтажу в компактних приміщеннях.
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 16.5 кг /(нетто), 18 кг (брутто) |
| Внутрішнє покриття бака | емаль |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 57,3 x 45 x 45 /(48 см - ширина з кріпленням) |
| Колір | білий |
| Магнієвий анод | 1 |
| Обсяг ємності для води | 50 л /(номінальний), 49 л (реальний) |
| споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Установка | вертикальна, настінна |
