Секатор акумуляторний Konner&Sohnen KS CPS20V-32 CASE 20В акб 1х2А·год d 15/25/35мм ЗП кейс 0.82кг
  • Виробник: Könner & Söhnen
  • Код товару: 30246-23
  • Наявність: Є в наявності
Акумуляторний секатор Konner&Sohnen KS CPS20V-32 CASE використовується для обрізання гілок діаметром до 32 мм. Модель оснащена безщітковим двигуном, що підтримує стабільну роботу та знижений рівень шуму. Три положення розкриття лез дозволяють обирати режим залежно від товщини гілок. Леза з вуглецевої сталі SK5 формують рівний зріз під час регулярного використання.
Вага 0.82 кг
Колір синій
Максимальна товщина гілок 32 мм