Газонокосарка Vitals Master EZP 3816j призначена для догляду за газонами, садовими ділянками та прибудинковими територіями невеликої й середньої площі. Колекторний електродвигун потужністю 1,6 кВт підтримує стабільну роботу під час регулярного косіння трави. Ширина скошування 38 см сприяє зручному обробленню компактних ділянок і зон із вузькими проходами. Передбачено три режими роботи: збирання трави у травозбірник, викид на газон і мульчування.
| Колір | чорний з червоним |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Мульчування | 1 |
| Потужність двигуна | 1600 |
| Тип | газонокосарка |
| Тип двигуна | колекторний |
| Ширина захоплення | 38 см |
