Flex: Одночасно миє та пилососить назад та вперед. Бездротовий акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 14.60 поєднує в собі високу ефективність прибирання з найкращим у своєму класі досвідом. Найновітніші технології Rowenta — двигун DigitalForce із потужністю всмоктування до 200 повітряних Ват і виняткова батарея, яка забезпечує час роботи тривалістю до 1 години та 10 хвилин* — поєднуються з високотехнологічними інноваціями: автоматичне регулювання потужності всмоктування залежно від типу підлоги, дисплей Smart Control у реальному часі, тощо.
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 125x12x25.5 |
| живлення | акумулятор |
| Насадки | щілинна, Основна, для меблів, 2 щітки Easy Вrush, Міні-турбощітка, гнучка щітка |
| Обсяг пилозбірника | 0.9 л |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| споживана потужність | 480 Вт |
| Тип | акумуляторний, побутовий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
