Безпровідний пилосос Rowenta X-Force 8.80 поєднує потужність та мобільність. Він оснащений HEF-фільтром, який затримує 99,9% пилу та алергенів. Час автономної роботи до 45 хв, легкий і зручний у керуванні. Ідеальний для прибирання твердих поверхонь та килимів з низьким ворсом. LED-підсвітка допомагає помітити пил у темних місцях.
| Вага | 2.2 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 24.8 x 23.0 x 110.0 |
| К-сть програм прибирання | 1 шт |
| Кількість ступенів очищення | 1 |
| Насадки | для м'яких меблів, щілинна насадка, Easy Brush (2 шт), основна щітка з LED |
| Обсяг пилозбірника | 0.44 л |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| споживана потужність | 250 Вт |
| Тип | бездротовий пилосос |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип прибирання | сухе |
