Candy ProWash 300 — вузька пральна машина з глибиною 48 см і завантаженням до 8 кг. Інверторний двигун забезпечує стабільну роботу та контрольований рівень шуму. Швидкість віджиму до 1400 об/хв сприяє ефективному видаленню вологи. Функція пари та 16 програм дозволяють адаптувати прання до різних типів тканин.
| Висота | 85 см |
| Глибина | 48 см |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Кількість програм прання | 16 |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Колір | антрацит |
| Програми | Бавовна, Ручне прання, Швидке прання, Синтетика, Джинси, Полоскання, ECO 40-60°C, Прання 20°, Білі речі, Делікатні речі, Освіження з обробкою парою, Гігієнічне прання 59 хв, Спеціальна 39’, Розумне прання, Злив і віджимання, Очищення барабану |
| Споживання води при пранні | 40 л |
| Тип | окремостояча |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
