Beko B3WFU47215W — це фронтальна пральна машина з завантаженням 7 кг і швидкістю віджиму 1200 об/хв. Інверторний мотор ProSmart забезпечує тиху роботу та економію енергії класу A. Функція SteamCure з парою та AddXtra дозволяють додавати речі під час циклу, а IronFast полегшує подальше прасування.
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 49.6 см |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Кількість програм прання | 15 |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір | білий |
| Програми | Бавовна, Синтетика, Прання в холодній воді, Мікс, Експрес Щоденна/Експрес 14 хв, Сорочки, Гігієнічна +, Делікатні тканини /Вовна/Ручне прання, Віджим+злив, WaterMode (Економія води - Екстра ополіскування), Швидке/Інтенсивне прання, Очищення барабану, Опол |
| Тип | пральна, окремостояча |
| Тип двигуна | Інверторний ProSmart |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |
