Пральна машина ARDESTO Black Mars – надійна помічниця для догляду за речами. Завдяки фронтальному завантаженню і продуманому електронному керуванню пристрій забезпечує зручність та ефективність. Модель оснащено інверторним двигуном BLDC, який вирізняється підвищеною надійністю та тихою роботою. Енергоефективність класу A+++ гарантує розумне споживання електроенергії. Максимальне завантаження для прання – 8 кг, швидкість віджимання – 1 200 об/хв. Має 16 програм прання – від інтенсивних до делікатних відповідно до різних типів тканин. Вбудована програма самоочищення барабана гарячою водою подовжує термін слугування машини. Завдяки компактному розміру і сучасному дизайну можна легко інтегрувати пральну машину в інтер’єр.
| Висота | 84.5 см |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 84,5 x 59,8 x 55,5 |
| Глибина | 55.5 см |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Кількість програм прання | 16 |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір | сірий |
| Програми | Бавовна, Делікатна, Вовна, Антиалергія, Полоскання + Віджим, Віджимання, Нічне прання, Джинси, Мікс, Очищення барабана, Еко 40-60, 20°C, Швидка 15', Сорочки, Дитячі речі, Ковдра |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Інверторний BLDC |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
