Діагональ екрана: 85"
Роздільна здатність: 3840 х 2160 (Ultra HD)
Роздільна здатність: 3840 х 2160 (Ultra HD)
| CI+ слот | Є |
| HDMI | 4 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Smart TV | Smart |
| USB | 2 |
| Артикул | 20019278 |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Браузер | Є |
| Вага без підставки, кг | 28 |
| Вага з підставкою, кг | 34 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Вихідна потужність, Вт | 2х10W+20W |
| Діагональ, дюйм | 85 |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Контрастність | 5000:1 |
| Кріплення VESA | 600 х 400 мм |
| Кут огляду | 178° |
| Магазин додатків | Є |
| Максимальне, Вт | 280 |
| Операційна система | HomeOS U9 |
| Основний колір | Чорний |
| Підтримка 3D | Немає |
| Роздільна здатність | UHD (4K) |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1891 х 1087 х 66 |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1891 х 1150 х 370 |
| Тип | MiniLED |
| Тип матриці | VA |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| У режимі очікування, Вт | 0.5 |
| У робочому режимі, Вт | 128 |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2 |
| Частота оновлення, Гц | 144 |
| Яскравість, кд/м2 | 400 |
