Машинка для стрижки тварин Beurer призначена для догляду за шерстю котів і собак різних порід. Оснащена тихим двигуном, регулюванням довжини зрізу та змінними насадками для роботи з різною довжиною шерсті. Підтримує автономну роботу та підключення до мережі. Час роботи від акумулятора досягає 240 хвилин. Знімне лезо спрощує очищення після використання.
| Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Колір | білий |
| Комплектація | ножиці, масло, насадки, гребінець, машинка для підстригання, щітка для чищення, чохол |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.6 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 2.4 мм |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадки | 6 мм, 13 мм, 19 мм, 25 мм |
| Тип | машинка для стрижки тварин |
| Час зарядки акумулятора | 3 г |
