Універсальний водонепроникний пристрій Rowenta Forever Sharp 3-в-1 для обрізки, укладання та гоління, його самозаточувальні леза із 100% нержавіючої сталі, які ніколи не потребують заміни - забезпечуючи надзвичайну ефективність та точний розріз за один раз. Завдяки неперевершеній автономності до 2 місяців без підзарядки забезпечує щоденний красивий вигляд бороди.
| Вага | 175 г |
| Габарити | 15,5 х 3 |
| Джерело живлення | акумулятор/Li-Ion |
| Кількість насадок в комплекті | 3 шт |
| Колір | чорний |
| Комплектація | масло, щіточка для чищення, триммер, інструкція, насадки, зарядний пристрій, гарантійний талон |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 5 мм |
| Насадки | для бороди та вусів/1, 3, 5 мм |
| Особливості | Самозагострюване лезо, Швидка зарядка, Стрижка вологого волосся, Cенсорне керування |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Тип | тример |
| Час зарядки акумулятора | 2 г |
