Точне та рівне нарізання забезпечується за допомогою високоякісного ножа 2-в-1 з нержавіючої сталі з міста Золінген — всесвітньо відомого міста лез. Лезо розроблено так, що підходить для всіх видів продуктів — сирого та в’яленого м’яса, твердого та м’якого сиру, овочів, різних видів хліба тощо. За допомогою ручки товщини нарізки встановіть товщину скибочок від 0 до 15 міліметрів. Скиборізка заощадить вам багато часу на виконанні базових кухонних завдань. Водночас її легко розбирати та збирати. Після використання промийте деталі в теплій воді або протріть прилад м'якою ганчіркою.
| Діаметр леза | 17 см |
| Довжина шнура живлення | 1.2 м |
| Колір | сірий |
| Лезо | зубчасте, з нержавіючої сталі |
| Потужність | 100 Вт |
| Приєднувальна потужність | 100 Вт |
| Розміри | 36 x 26 x 28 |
| Тип | скиборізка |
| Товщина різу | 0-15 |
